Bukiety! Dekoracje! Kwiaty!

Bukiety! Dekoracje! Kwiaty!

Dekoracje w biurach

Dekoracje w biurach

Wianki, Wieńce i Wiązanki!

Wianki, Wieńce i Wiązanki!

Bukiety Ślubne!

Bukiety Ślubne!

Warsztat Woni

Warsztat Woni

Sklep. Burakowska 5/7

Sklep. Burakowska 5/7

Projektujemy ogrody, tarasy, tereny zielone!

Projektujemy ogrody, tarasy, tereny zielone!

Witajcie na nowej stronie Warsztatu Woni.

Zapraszamy do naszego sklepu na ulicy Burakowskiej 5/7!

Blog

Wszystko z życia Warsztatu Woni.

Sprawdź nasze blogowe archiwum

Zapraszamy na 5. edycję Targów Książki Kulinarnej, które odbędą się w weekend 7-8 października w Qchni Artystycznej i na dziedzińcu Zamku Ujazdowskiego. Targi będą połączone z jubileuszem 25-lecia Qchni. Na targi i wydarzenia towarzyszące zaprasza Marta Gessler. Więcej informacji o targach znajdziecie na naszym facebooku i stronie targów. Więcej informacji o targach znajdziecie na: www.targiksiazkikulinarnej.com [...]

„Na-gość. Co w kuchni mogą zrobić Artyści, czego nie mogą zrobić kucharze, czyli dlaczego nie siada się do posiłku nago” tego dowiecie się na trzecim PRZED-POŁUDNIKU. Zapraszamy do Qchni Artystycznej w sobotę 30 kwietnia o 11.45. Więcej informacji znajdziecie w naszym wydarzeniu na facebooku!

W nabliższy weekend (21-22.11) debiutujemy na Targach Rzeczy Ładnych szukajcie nas – stoisko nr 100! Czekamy na Was w godzinach 11-19 w Plac Unii City Shopping na ulicy Puławskiej 2. Do zobaczenia!

Od dzisiaj Qa Magazyn Marty Gessler możecie kupić w Salonach Empik w całej Polsce! Szukajcie go w dziale z czasopismami o tematyce kulinarnej! Cały czas Qa Magazyn możecie zamawiać przez naszą stronę www.qamagazyn.pl lub kupić w Qchni, Warsztacie Woni i innych sklepach, których lista również znajduje się na www magazynu. Zapraszamy!

Pachnący drukarnią Qa Magazyn jest już dostępny! QA Magazyn to nowy projekt Marty Gessler, który łączy obszary, w których Marta działa od 25 lat. Jest to zbiór autorskich zdjęć i tekstów eksplorujących tematykę jedzenia, roślin i designu. Słowem-kluczem numeru jest REAL. W magazynie zobaczycie prawdziwe jedzenie, kwiaty i design. Ucieczkę od upiększania, stylizacji, stawiamy na [...]

Już w najbliższy weekend (24-26 lipca) odbędą się trzecie Targi Książki Kulinarnej organizowane przez Martę Gessler i naszą restaurację. W tym roku będzie na Was czekało wiele atrakcji, między innymi wyjątkowa wystawa magazynów kulinarnych z całego świata. Na ekspozycję złoży się kilkadziesiąt magazynów kulinarnych z krajów takich jak Liban, Japonia, Norwegia, czy USA, prezentujących często [...]

Marta

Warsztat Woni / Qchnia Artystyczna / Kwiatostan / Wysokie Obcasy

Marta Gessler zerwała z tradycyjnym myśleniem o gotowaniu i kwiatach. Poszukuje, inspiruje i tworzy.
Kocha prostotę. Restauratorka, designerka. Właścicielka restauracji QCHNIA ARTYSTYCZNA w Zamku Ujazdowskim w Warszawie i kwiaciarni Warsztat Woni na ulicy Burakowskiej.

Autorka książek o tematyce kulinarnej, a także dotyczącej dekoracji i kwiatów:

 • „Kwiatostan” – zbiór zdjęć, pomysłów aranżacji kwiatów
 • „Qchnia Artystyczna, Kuchnia Świata”
 • „Nowa Qchnia Artystyczna, Nowa Kuchnia Świata”
 • „Kuchnia Marty, Kolory Smaków”

Publikowane artykuły w pismach:

 • Cykl „Kwiatostan” w magazynie Dobre Wnętrze
 • Cykl „Kuchnia Artystyczna” w Wysokich Obcasach (Gazeta Wyborcza)

Marta Gessler prowadziła także własny program telewizyjny emitowany przez telewizję TVN Style -
Notes Kulinarny  . Często gości w programach telewizyjnych o tematyce: wnętrza, kwiaty, jedzenie.

Warsztat

Kwiaty. Donice. Akcesoria. Projekty. Taras. Ogród.

Warsztat Woni to autorska kwiaciarnia Marty Gessler. Powstała 18 lat temu. Najpierw mieściła się w pięknym wnętrzu starej kamienicy przy ulicy Bednarskiej 28/30 na warszawskiej Starówce. W 2005 roku Warsztat zmieniła swoje otoczenie. Kwiciarnia przeniosła się do prestiżowego kompleksu budynków starej fabryki koronek na ulicy Burakowskiej 5/7.

Warsztat posiada wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zarówno tradycyjnych, jak i awangardowych projektów. Współpracowaliśmy z wieloma firmami. Polskimi jak i zagranicznymi.

W Warsztacie odbywają się między innymi:
 • imprezy promocyjne produktów
 • konferencje prasowe połączone z lunchem dla ok. 40 osób
 • warsztaty kwiatowe o różnej tematyce
 • pokazy układania bukietów

Galerię zdjęć z naszymi propozycjami i pomysłami znajdziecie na naszym fanpage’u na Facebook’u i w zakładce Galeria.

Wesela

Indywidualne projekty, specjalnie dla Was.

Warsztat Woni Marty Gessler oferuje indywidualnie zaprojektowane dekoracje stołów, stylizację sali weselnej i innych elementów ślubnych. W ofercie znajdą Państwo między innymi:

 • wiązanki ślubne (z dowolnych kwiatów, nawet egzotycznych)
 • dekoracja samochodu (maska, drzwi, klamki itp.)
 • dekoracja kościoła (ołtarz, ławki, wejście) i innych miejsc, gdzie odbywa się ślub
 • pamiątkowe upominki dla gości weselnych

Galerię zdjęć z próbką naszych ślubnych propozycji i pomysłów znajdziecie na naszym fanpage’u na Facebook’u i w zakładce Galeria.

Cateringowa oferta restauracji Qchni Artystycznej!

„Catering by Qchnia” to propozycja dla tych wszystkich, którzy lubią dobre jedzenie w niezwykłej oprawie. Zadowolimy najbardziej wymagające pary i chętnie przyjmiemy każde śmiałe i nietypowe zlecenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu awangardowych, jak i tradycyjnych projektów ślubnych. Organizujemy przyjęcia w salach naszej restauracji, na naszym tarasie z pięknym widokiem na park Agrykola i Łazienki Królewskie, jak i w wybranych przez Państwa miejscach w Warszawie.

Więcej informacji na temat wesel w Qchni znajdziecie na stronie internetowej restauracji w dziale catering.

Kwiaty

"Kwiaty pojawiły się na ziemi żeby było pięnie. Ja próbuje je tylko dotknąć" - Marta Gessler

W Warsztacie Woni zawsze są świeże kwiaty. Cięte i doniczkowe. Jednak pamiętajcie, że nie jest to klasyczna kwiaciarnia, dlatego możecie być zaskoczeni tym co znajdziecie.

 KWIATY  – Kwiaty cięte, doniczkowe. Bukiety okazyjne i bez okazji. Proste i piękne. Idealne dla wszystkich.

 PREZENTY  – „Wyjdźcie poza schemat”. Niecodzienne kompozycje, autorska kolekcja opakowań i wazonów. Możliwość zamawiania kwiatów doniczkowych. Współczesna ekspozcja. Gadżety ogrodnicze i domowe. Pamiątki. Kosze pełne różności. Dla osób prywatnych i firm.

 WESELE  – „Trafić na zupełnie nową estetykę, spoglądając na znajome kształty”. Niebanalne bukiety ślubne. Dekoracje roślinne w kościele. Aranżacje stołów weselnych. Możliwość konsultacji z Martą Gessler. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Wesela.

 BIURO  – „Nauczyć się kontemplować kompozycję”. Aranżacje roślinne w biurach. Współpraca stała. Zamówienia indywidualne.

 ŚWIĘTA  – Boże narodzenie. Wielkanoc. Dekoracje świąteczne w domach prywatnych i biurach

kwiaty

Galeria

Foto. Więcej znajdziecie na naszej stronie na facebook'u.

Kontakt

Jeśli macie pytania napiszcie do nas maila. Odpowiemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe.