Sprawdź nasze blogowe archiwum

Warsztat Woni zaprasza na wielkanocne dni otwarte! Już drugiego dnia wiosny, 22 marca, będziecie mieli okazję zobaczyć wystawę współczesnych święconek, a także wziąć udział w otwartych warsztatach z Martą Gessler.

Tradycja, by pozostała żywa, musi być odświeżana i dostosowywana do współczesnych potrzeb. Właśnie z tego założenia wyszła Marta Gessler, projektując nowoczesne święconki: praktyczne, piękne, czasem dowcipne – jak święconka dla singla umieszczona w papierowym kubku na kawę. Dostosowane do nowoczesnej estetyki, a jednocześnie stworzone tak, by nie traciły swojego sakralnego charakteru.

Wystawa udowadnia, że przy tworzeniu wielkanocnych święconek nie jesteśmy skazani tylko na wiklinowy koszyk. Jajka w plastikowym kubiku czy designerskim wiaderku pozwalają na wywołanie niebanalnego efektu, a jednocześnie podkreślają wyjątkowość świąt. Co ważne, po drobnej modyfikacji mogą stanowić ozdobę nie tylko podczas świąt wielkanocnych, ale i przez całą wiosnę.

Wystawę będzie można oglądać od 22 do 30 marca. W sobotę, 23 marca od godz. 11 do 16 odbędzie się Warsztat Otwarty, w trakcie którego każdy odwiedzający będzie mógł razem z Martą Gessler i jej zespołem przygotować świąteczne dekoracje. Wszyscy odwiedzający tego dnia Warsztat Woni mogą spodziewać się wielu zaskakujących sytuacji.

Więcej informacji znajdziecie na naszym facebook’owym fanpage’u i facebook’owej stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!