Skip to content Skip to footer

Wszystkie produkty pakujemy w bezpieczny sposób, żeby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Większość produktów staramy się wysyłać w 24h, chyba, że w opisie produktu znajduje się inna informacja. Gdyby czas wysyłki się przedłużał to poinformujemy Cię o tym niezwłocznie.

Dostawa

Aktualnie oferujemy dwie formy otrzymania zamówionych rzeczy:

Odbiór osobisty

Po odbiór osobisty zamówionych towarów zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Przed odbiorem dostaniesz informacje, że towar na Ciebie czeka i możesz po niego przyjechać w godzinach otwarcia Warsztatu. Do odbioru zamówienia będzie potrzebny jego numer i nazwisko zamawiającego.

Warsztat Woni
ul. Dąbrowskiego 23
02-561 Warszawa 

Odbiór jest bezpłatny. Szczegółowe informacje kontaktowe znajdziesz tutaj.

Wysyłka kurierska

Zamówienia wysyłamy przy pomocy sprawdzonych firm kurierskich: DHL, UPS lub DPD. Koszt wysyłki wynosi 25 zł brutto. Z uwagi na gabaryty i niestandardowe wymiary niektórych produktów koszt wysyłki może być inny. Dokłada informacja znajduje się w opisie produktu i podsumowaniu zamówienia. 

Przy zamówieniach powyżej 450 zł koszt wysyłki kurierem jest bezpłatny.

Jeśli byłoby to możliwe to będziemy wdzięczni za sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera i spisanie protokołu szkody gdyby zostały zaobserwowane uszkodzenia zawartości paczki.

Płatność

Za swoje zamówienie w sklepie Warsztat Woni możecie zapłacić jednym z dwóch systemów płatności:

PayU

Żeby ułatwić Wam płatności uruchomiliśmy możliwość dokonania zapłaty przy pomocy płatności elektronicznej, które wspieraja PayU. Możecie wybrać dogodnego operatora. Dzięki temu mając konto w Alior Bank, Bank BPS, Bank Pocztowy, BGŻ BNP Paribas, City Handlowy, Credit Agricole, Euro Bank, GetIn Bank, Idea Bank, ING, Iteligo, mBank, Millenium, Neo Bank, Nest Bank, Pekao SA, PKO BP, Plus Bank, Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Santadner Polska, T-Mobile Bankowe, Volkswagen Bank możesz wykonać przelew za pomocą interfejsu banku. Dostępna jest również szybka płatność BLIK’iem.

PayPal

Globalny system płatności, który pozwoli zapłacić Ci kartą kredytową za wybrane przedmioty szybko i bezpiecznie.

Nieopłacone zamówienia zostają automatycznie anulowane, chyba, że w mailowym porozumieniu ustalono inaczej. 

Jeśli masz pytania to czekamy na Twoją wiadomość. Kliknij tutaj!

X